REFERENCJE

Podziel się z nami swoją opinią:

17 odpowiedzi

 1. Nie wiem na ile moje podejście należy do typowych, ale miałam poważne trudności z motywacją do ćwiczeń. Niezliczoną ilość razy obiecywałam sobie, że teraz to już na 100 % będę systematyczna bo bardzo mi zależy. Niestety, rzeczywistość mnie przerastała odnosiłam porażkę na polu motywacji i związanej z nią systematyczności. Postanowiłam, nareszcie! skorzystać z usług Trenera personalnego jako sposobu na realizacje moich celów. Podjęłam współpracę z trenerem Michałem na rok, co wydawało mi się mieć sens w kontekście wspólnie ustalonych celów: poprawy kondycji, kontroli wagi, zdrowej diety, utrwalenia wzorców zdrowotnych, ale przede wszystkim, w co niespecjalnie wierzyłam, WYTRWAŁOŚCI. Muszę szczerze wyznać, że nie wyobrażam sobie innej dla siebie drogi niż spotkania z Michałem dwa razy w tygodniu. Droga, którą pomógł mi przebyć naprawdę mnie zadziwiła. Zawsze kiedy mój demotywacyjny głos podpowiadał mi przeróżne wykręty fakt, że mam umówiony trening pokonywał moją niechęć. Dla mnie ogromne znaczenia ma to z kim współpracuję i Michał jest Osobą dla, której chciało mi się postarać i wywiązać z ustaleń – nie chciałam zawieść. Wcześniej na różnych ćwiczeniach trudnością była każda minuta, z Michałem godzina, choć wymagająca, mijała mi szybko i przyjemnie, wow! nigdy tego nie miałam! Niesłychanie dla mnie istotne było także to, że Trener uważnie śledził każde wykonywane ćwiczenie nie było szansy na jakieś błędne wykony, co za ulga. Kiedyś robiłam sobie ćwiczenia bez żadnej poprawności, a teraz dostałam ogrom wiedzy na ten temat. Bardzo sobie ceniłam, także, elastyczność Michała w uwzględnianiu stanu mojego organizmu w danym dniu, to pozwala kobiecie czuć się ważną i zaopiekowaną. Dodatkowo bardzo skorzystałam z wiedzy Trenera na temat diety. Michał daje komfort – ułatwia koordynację tematów ćwiczeń i diety tak żeby wszystko zadziałało, tak jak się tego spodziewamy. Reasumując: po roku współpracy zyskałam: poprawę kondycji i wagi, a co najważniejsze stanu zdrowia. Wiedzę, którą sobie zabrałam i wykorzystuje w samodzielnych treningach. To co dla mnie nie do przecenienia WIARĘ, że mogę być systematyczna i sobie poradzę! Natomiast to co chcę podkreślić: w wyjątkowy sposób spędziłam ten Czas ze świetną Osobą, która w mojej ocenie ma kompetencje, predyspozycje do wzywania ludzi do walki o siebie i działania, ale też ogrom życzliwości do tego, co dla podopiecznego staje się życiowo ważne!!! Ja wygrałam siebie z Michałem 🙂 dlatego polecam najserdeczniej! Wielkie dzięki Trenerze!!! Powalczcie z Michałem o Siebie!

  Monika

 2. Michał to trener bardzo kompetentny, który indywidualnie podchodzi do każdego klienta, jest uważny na jego potrzeby, wątpliwości i chwilę słabości. To co bardzo ważne to przy każdym spotkaniu dopytuje o samopoczucie i poziom energii, dostosowując w ten sposób trening do możliwości. Treningi przebiegają zawsze w miłej atmosferze, wzbudzającej motywację i zaufanie, a przede wszystkim stają się łatwiejszą drogą do realizacji obranego celu.

 3. Profesjonalne podejście do tematu, ćwiczę kilka lat, lecz Michał, pokazał mi nieco inne podejście do treningu. Rozpisał mi trening, po którym zrobiłem kolejny progres i nie było nudy. Polecam tego trenera, ma dużą wiedzę, doświadczenie i kwalifikację.

 4. Polecam i podpisuję się obiema rękami pod osobą trenera Michała. Ogromna wiedza merytoryczna i chęć dzielenia się nią. Potrafi zmotywować do działania i wytłumaczyć wszelkie tajniki dobrego treningu. Jeżeli ktoś potrzebuje pozytywnego „kopa” do działania i zmiany sylwetki o samopoczucia to Michał poprowadzi idealnie!!!!!

 5. Po operacji kolana (transpozycja guzowatości kości piszczeli) i trudnym okresie rehabilitacji Michał Koperek skutecznie przejął kontrolę nad moim powrotem do formy. Treningi personalne z nim przyniosły zamierzone efekty, a jego wiedza i rady nt. diety i ćwiczeń zostały mi w pamięci do dziś.
  Polecam serdecznie!

 6. Współpracowałem z Michałem online.
  Plan żywieniowy, który ułożył Michał bardzo mi pasuje, uwzględnił znaczą większość moich próśb i preferencji smakowych. Fajnie można wymieniać część produktów i nawet większość posiłków kolejnością.
  Plan treningowy nie tylko świetnie rozpisany w tabelkach, ale także zawarte ponad 5 stron wskazówek jak prowadzić zapiski planu, jak czytać i realizować sam plan 🙂 Polecam z czystym sumieniem!

 7. Michał to trener, który do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Bardzo kompetentny w swojej dziedzinie. Widać, że praca która wykonuje stanowi jego pasję. Jeżeli potrzebujesz dawki motywacji i szukasz kogoś z doświadczeniem to serdecznie polecam.

 8. Po kilku nie do końca udanych podejściach do treningu personalnego z innymi trenerami, Michał zmienił moje zdanie o 180 stopni.
  Ze względu na problemy z kręgosłupem i stawami Michał dobiera mi taki zestaw ćwiczeń i ich intensywność, żeby nie obciążać ich, ale jednocześnie wzmocnić.
  Michał chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, a i na inne tematy można z nim swobodnie pogadać w trakcie treningu. Polecam!

 9. Super Trener z bardzo dobrym podejściem. Ogromna wiedza teoretyczna jak i praktyczna. Treningi profesjonalne, ale w luźnej i przyjemnej atmosferze. Polecam w 100% !!!

 10. Miałem przyjemność współpracy, przy pracy nad swoją sylwetką i przy zmianach codziennych przyzwyczajeń żywieniowych. Spokojnie mogę polecić trenera 🙂

 11. Michał jest świetnym trenerem, potrafi dostosować ćwiczenia i intensywność treningu do człowieka. Bardzo miło się z nim współpracuje i człowiek chętnie przychodzi na kolejne treningi. Zaczynałam od podstaw i dużo się nauczyłam, czasami nie szło mi najlepiej jednak trener jest bardzo cierpliwy i świetnie wszystko tłumaczy. Bardzo polecam. Warto!

 12. Bardzo polecam trenera Michała.
  Nasza współpraca zaczęła się od ułożenia diety dla mnie i dla męża. Obydwoje jesteśmy zadowoleni, wszystko było dla nas jasne i czytelne. Gdy wystąpiła jakaś niejasności Michał zawsze służył szybką pomocą oraz dobrą radą.
  Bardzo polecam każdemu ! 😉

 13. Wspaniały trener, godny polecenia. Profesjonalista, na którym można polegać. Miałem z nim treningi, podczas których jasno i zrozumiale potrafił wytłumaczyć mi każde ćwiczenie, zarówno od strony wykonania i techniki, jak i anatomii, pomagając mi uzmysłowić sobie i zobrazować jakich mięśni używam i jak one działają. Potrafi przez to wspaniale podnieść świadomość o własnym ciele, nawet komuś, kto z siłownią nigdy wcześniej nie miał do czynienia, a z biologii miał same pały ;). Michał rozplanował mi trening, po którym za każdym razem czuję się świetnie i czuję że rozwijam całe moje ciało, a także wytłumaczył mi jak ten plan powinienem w przyszłości wraz z postępem w treningach modyfikować.
  Michał ułożył również dla mnie plan żywieniowy, który po uprzednim wywiadzie żywieniowym, dopasował idealnie do mojego gustu, stylu życia i nawyków żywieniowych, przy czym te ostatnie pomógł mi zmienić na lepsze. Michał jest świetnym trenerem na którego radach i pomocy można polegać.
  Polecam każdemu, zarówno początkującym jak i doświadczonym, bo Michał wie co robi!

 14. Bardzo polecam treningi z Michałem. Długo szukałam odpowiedniego trenera ze względu na problem z kręgosłupem. Dopiero na treningach z Michałem poczułam się bezpiecznie a plecy przestały boleć. Bardzo duża wiedza, profesjonalizm a wszystko to w miłej atmosferze!

 15. Moja przygoda z Michałem zaczęła się od wiosny zeszłego roku. Moim celem jest ogólna poprawa sylwetki, a także redukcja wagi. Michał dopasował plan żywieniowy i treningi do moich potrzeb,po 3 miesiącach efekty nie do poznania. Atmosfera na treningach jest świetna, a kontakt bezproblemowy.Michał posiada dużą wiedzę i profesjonalizm a także indywidualne i mądre podejście do klienta…ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

 16. Jestem bardzo zadowolony z treningów personalnych oraz z planu otrzymanego od Michała. Profesjonalna robota!

 17. Bardzo polecam! Trener Michał to świetny człowiek i profesjonalny trener. Treningi indywidualnie przygotowane i bardzo przyjemna atmosfera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *